Amerika Yolcusu kalmasın

Ve Amerika’ya da makinemiz hayırlı olsun .Eren Makine yeni ürünleri ile yurt dışında da adından söz ettirmeye devam ediyor.

Müşterimizin yeni makinesini iyi günlerde kullanmasını diliyoruz.

 

And good luck to America, too. Eren Makine continues to make a name for itself with its new products abroad.
We wish our customer to use his new machine on good days.

Read More

Çin ‘e de göndeririz !

Herkes Çin’den ürün getirirken biz Çin’e ürün gönderdik.Makinamız Çin’e doğru yola çıktı.Makinalarımız özellikle Çin’de çok kullanılmaya başladı.Eren Makina, konusunda bir dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor.Yüksek kalite malzeme ve mühendislikle ürettiğimiz makinalarımız ile kazançlı bir iş fırsatı sizi bekliyor.

当每个人都从中国进口产品时,我们将产品发送到中国,我们的机器开始了中国之旅,我们的机器开始特别在中国使用。丰厚的商机正等着您。

Read More

Makinamız İspanya’ya yola çıktı !

Makinamız İspanya ‘ya doğru yola çıktı.Makinalarımız özellikle İspanya ‘da çok kullanılmaya başladı.Eren Makina, konusunda bir dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor.Yüksek kalite malzeme ve mühendislikle ürettiğimiz makinalarımız ile kazançlı bir iş fırsatı sizi bekliyor.

Our machine started its journey to Spain. Our machines started to be used especially in Spain.Eren Makina is rapidly progressing to become a related world brand. It produces high quality materials and engineering.

Nuestra máquina comenzó su viaje hacia España. Nuestras máquinas comenzaron a usarse especialmente en España. Eren Makina está progresando rápidamente para convertirse en una marca mundial relacionada. Produce materiales de alta calidad y producción de ingeniería.

Llenadora de cigarrillos

Read More

Taklitlerimize TEŞEKKÜRLER

Merhaba,Öncelikle bizi takip eden ve makinelerimizi taklit ederek kopyalayan emektar arkadaşlarımıza teşekkür ederek yazıma başlamak istedim.

10 yılı aşkın süredir gerek ar-ge gerek üretim gerekse yazılımları için gecelerimizi gündüzlerimize katarak Eren makineyi sigara sarma makineleri konusundan bir marka haline getirdir.Bu gün selpak (kağıt mendil) nasıl sektörünün ismi haline gelmişse işte Eren makine de bu konuda aynı konuma gelmiş durumdadır.Bu konuda bizi kopyalayarak markalarımızı yaşatmaya devam eden tüm kopyacı emekçi kardeşlerimize şükranlarımı sunarım.

Emin olun onların da işi kolay değil sevgili dostlar.Makineyi alacaksınız inceleyeceksiniz birebir kopyalamak için gecelerinizi harcayacaksınız her baba yiğidin harcı değil emin olun.Tek eksikleri sadece tasarımı kopyalayarak piyasaya sattıkları cihazların gömülü yazılımları konusunda da bizden destek istememeleri.Yahu zaten kopyalamışsın iki de video çekmişsin o kadar uğraşmışsın e be kardeşim numaramızda yerimizde belli gel bir çayımızı iç anlat derdini ,derman olalım.Hayatta iki şey paylaştıkça büyür SEVGİ ve BİLGİ en azından biz bunun bilincindeyiz.

Malesef ki bu konudaki özgüvensizlikleri nedeni ile sattıkları makinelerle müşterilerine de zarar veriyorlar.Sattıktan sonra ya telefonlarına bakmıyor yada bin bir bahanelerle işin içinden sıyrılıyorlar.

Eren makine olarak madem ki biz bu işin duayeniyiz o zaman üstümüze düşen görevi yerine getirmeliyiz diyerek madur olan müşterilerini de yarı yolda bırakmıyoruz.Elimizden geldiğince kendi sattığımız makineler haricinde piyasada anası babası belli olmayan makinelere de teknik destek veriyoruz.

Bu yazının ana fikri aslında belli ;10 bin -20 bin tl arasında para vererek alacak olduğunuz makineleri almadan önce mutlaka araştırın sorun soruşturun.Bir defa alacaksınız (tabi sokağa atacak paranız yok ise)

Buyrun gelin yerimizde bizi ziyaret edin ,almanız da şart değil kendiniz test ederek deneyerek karar verin.Bizim istediğimiz gibi değil sizin istediğiniz gibi çalışıyor ise Hadi hayırlı olsun !

Saygı ve sevgilerimizle…

Eren Makine Endüstri

Read More

Sigara Sarma Makinaları Fiyatları

Sigara sarma makineleri konusunda gerek ar-ge gerekse satış sonrası konusuna ciddi önem vermektetiz.

Piyasada ki sigara sarma makinelerinin fiyatları çeşitlilik göstermektedir.Ancak fiyat – yarar endeksine dikkat edilmesi gerektiği her zaman göz önünde bulundurulmalıdır.Gerek kazanç elde etme gerekse fırsatları değerlendirme çabası içinde bulunan bir çok şahıs piyasada bulunan iyi makineleri kopyalayarak alıcıları zor durumda bırakabilmekte,satış sonrasında kendiılerine ulaşılamamaktadır.

Eren Makine olarak satış sonrası konusunda ciddi çalışmalar yapmakta hatta kimi zaman maduriyetlerini gidermek için bu bahsettiğimiz kopya makinelere dahi elimizden geldiğince teknik destek vermekteyiz.

Fiyat konusunda 2-3 bin tl kar edelim derken tekrar makine almak zorunda kalınmaması için öncelikle makine alacakları firmayı araştırmalı ,yeterliliklerinin olup olmadığını,satış sonrası hizmet ve yedek parça konusunda hizmet alıp alamayacaklarından emin olmaları gerekmektedir.

Sigara makineleri konusunda mutlaka bizden fiyat almanızı ve bizi yerimizde ziyaret ederek sigara dolum (sarma) makinelerimizi canlı canlı test etmenizi tavsiye ediyoruz.

Read More

Yurtdışı satışlarımızda DHL ile anlaştık

Eren Makine olarak Türkiye başta olmak üzere 30 un üstünde ülkeye satış yapmaktayız.Yurt dışı satışlarımızda ürünlerimizi müşterilerimize zamanında ve güvenli şekilde ulaşması olmazsa olmazlarımızdan.Bu nedenle lojistik konusunda dünya lideri DHL firması ile çalışmaktayız.

Tamamen yasal yoldan ve gerekli evrakları sağlayarak gönderim yapmaktayız.

Read More
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
YouTube
Instagram
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?