Makinamız İspanya’ya yola çıktı !

Makinamız İspanya’ya doğru yola çıktı ve orada büyük ilgi görmeye başladı.İspanya ‘ya sigara sarma makinesi ihraç etmemizle birlikte, Özellikle İspanya pazarında makinalarımızın talebi giderek artıyor. Eren Makina olarak,İspanya ‘ya sigara sarma makinesi ihraç etmemizle birlikte, ihracat konusunda uluslararası alanda tanınan bir marka olma hedefimize hızla ilerliyoruz. Yüksek kalite malzemeler ve mühendislik becerileriyle ürettiğimiz makinalarımız, size kazançlı bir iş fırsatı sunuyor. Sektördeki güvenilirliğimiz ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle, sizin de işinizin başarısını desteklemek için buradayız.

Eren Makina

Our machine started its journey to Spain. Our machines started to be used especially in Spain. Eren Makina is rapidly progressing to become a related world brand. It produces high quality materials and engineering.

Nuestra máquina comenzó su viaje hacia España. Nuestras máquinas comenzaron a usarse especialmente en España. Eren Makina está progresando rápidamente para convertirse en una marca mundial relacionada. Produce materiales de alta calidad y producción de ingeniería.

Llenadora de cigarrillos

Contact us

Müşteri danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır
    Open chat
    Hello
    Can we help you?